Ostrzeżenie BASALE wykorzystuje pliki cookies aby ułatwić korzystanie ze strony i dopasować nasze usługi do Twoich preferencji. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację polityki prywatnośći.
Zgadzam się.

dostawa i płatność

Zamawiając produkty w Sklepie internetowym Basale otrzymujesz je na wybrany przez siebie adres. Dostawa jest realizowana wyłącznie na terytorium Polski. Zakupy na kwotę powyżej 300 PLN są dostarczane bezpłatnie. Koszty przesyłki zamówionego towaru na terenie Polski zaczynają się już od 11,60 PLN. Szczegółowe koszty dostawy, uzależnione od sposobu płatności i dostawy przedstawia poniższa tabela:

Forma dostawy

Cena dla zamówień do 300 PLN

Cena dla zamówień powyżej 300 PLN

Paczkomaty InPost – płatność z góry

11,60 PLN

0 PLN

Kurier K-EX - płatność z góry

18,60 PLN

0 PLN

Kurier K-EX – płatność przy odbiorze

22,60 PLN

0 PLN

Klient może dokonać płatności za towar w wybrany (spośród określonych poniżej) sposób:

  • §Płatności online (e-przelewem) dokonywanej za pośrednictwem systemu PayPal (Europe) S.à r.l. et Cie, S.C.A., z siedzibą w Luxembourgu ;
  • Tradycyjnym przelewem bankowym na rachunek bankowy Sprzedawcy w mBank S.A. numer: 48 1140 2004 0000 3302 7580 6630, DAMA, WALET Dorota Sabak, ul.Miedziana 14/62, 00-835 Warszawa;
  • Płatnością gotówką (za pobraniem) do rąk kuriera przy odbiorze towaru.

W przypadku tradycyjnego przelewu na rachunek bankowy prosimy o umieszczenie w tytule przelewu Imienia i Nazwiska/Numer zamówienia.

Dokładamy wszelkich starań aby złożone zamówienia realizować w sposób szybki i sprawny. Czas dostawy na podany w zamówieniu adres standardowo wynosi do 7 dni roboczych następujących po dniu, w którym otrzymaliśmy zapłatę za towar (w przypadku płatności z góry) lub następujących po dniu otrzymania przez Ciebie potwierdzenia przyjęcia zamówienia (w przypadku płatności przy odbiorze). Przesyłki wysyłane są od poniedziałku do piątku, z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy.

W wyjątkowych przypadkach może się zdarzyć, że czas realizacji zamówienia przedłuży się. Wówczas na podany przez Ciebie adres e-mail zostanie wysłana wiadomość z informacją o nowym terminie realizacji zamówienia. W tym przypadku będzie przysługiwało Ci prawo rezygnacji ze złożonego zamówienia. Rezygnację przekazujesz na adres poczty elektronicznej kontakt@basale.pl. Jeżeli dokonałeś płatności za towar i dostawę zwrócimy te koszty na rachunek bankowy wskazany przez Ciebie w zawiadomieniu.