Ostrzeżenie BASALE wykorzystuje pliki cookies aby ułatwić korzystanie ze strony i dopasować nasze usługi do Twoich preferencji. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację polityki prywatnośći.
Zgadzam się.

reklamacje i zwroty

 1. Reklamacje
 2. W sklepie BASALE oferowane są produkty nowe, bez wad. W przypadku wystąpienia wad produktów kupujący ma prawo złożyć reklamację poprzez odesłanie nabytej rzeczy pod adres sklepu internetowego:

  DAMA, WALET Dorota Sabak

  Miedziana 14 lok. 62,

  00-835 Warszawa

  W tym celu należy wypełnić formularz reklamacji dołączonym do zamówienia oraz odesłać go wraz z reklamowanym towarem i wmiarę możliwości dowodem zakupu.

  Czas rozpatrzenia reklamacji, wraz z informacją zwrotną dla klienta to 14 dni od momentu złożenia reklamacji.W przypadku rozpatrzenia reklamacji na korzyść Klienta koszty wymiany lub naprawy Towaru ponosi Sprzedający. Zwrot należności, w takim przypadku, następuje przy wykorzystaniu takich samych sposobów płatności, jakie zostały zastosowane w pierwotnej transakcji.

 3. Zwroty
 4. Klient ma prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Wskazany termin wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym Klient wszedł w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Klienta weszła w posiadanie rzeczy.

  Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować sklep internetowy BASALE o swojej decyzji odstąpienia od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą na adres: DAMA, WALET Dorota Sabak, Miedziana 14 lok. 62, 00-835 Warszawa lub pocztą elektroniczną kontakt@basale.pl)

  Wygodną formą jest skorzystanie z formularza odstąpienia od umowy dołączonego do zamówienia, jednak nie jest to obowiązkowe.

  Aby termin do odstąpienia od umowy został zachowany, wystarczy, wysłać informację dotyczącą wykonania przysługującego prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

  W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy wszystkie otrzymane płatności zostają zwrócone niezwłocznie, nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Wyjątek stanowią dodatkowe koszty wybranego sposobu dostarczenia innego niż najtańszy sposób dostarczenia oferowany przez BASALE).

  Zwrotu płatności dokonywany jest przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały użyte w pierwotnej transakcji.

  W wypadku odstąpienia od umowy należy odesłać towary na adres: DAMA, WALET Dorota Sabak, Miedziana 14 lok. 62, 00-835 Warszawa, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowano BASALE o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli Klient odeśle rzecz przed upływem terminu 14 dni.

  Klient ponosi bezpośrednie koszty zwrotu towarów oraz odpowiada za zmniejszenie wartości rzeczy (towaru) wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

  Zwracając towar prosimy do przesyłki dołączyć wypełniony formularz oraz kopię dowodu zakupu.

  Niedołączenie wskazanych dokumentów nie wstrzymuje procedury zwrotu, ale ułatwia i przyśpiesza jej przeprowadzenie.